800eTästä löydät 800 euron pikalainavertailun.

Halvin 800e pikalaina on Credit24, jossa kuluja 47,58 € ja maksuaikaa kaksi kuukautta. Seuraavana on Freedom, johon laina-aikaa tulee yksi vuosi ja kokonaiskuluiksi 52,00 euroa. Sitten on Lendo, johon aikaa saat yhden vuoden sekä yhteiskuluja on 52,00 €.

Pikalainayhtiö-sarakkeen kautta pääset arvosteluun ja pikalainaan. Kolmioista painamalla voit itse muuttaa pikalainojen järjestystä.

Pikalainaluettelo

PikalainayhtiöIkäraja
(vuotta)
Laina-aika
(vuorokautta)
Erät
(määrä)
Erä
(euroa)
Yhteensä
(euroa)
Credit2419602423.79847.58
Credit2419903289.28867.84
Credit24191204222.10888.40
Credit24191505181.78908.90
Credit24191806154.91929.46
Credit24192107135.73950.11
Credit24192408121.35970.80
Freedom Rahoitus203601271.00852.00
Freedom Rahoitus207202437.00888.00
Everyday21451920.00920.00
Halino223601277.00924.00
Lendo203601271.00852.00
Lendo207202437.00888.00
Limiitti22451920.00920.00
Ostosraha203601282.51990.04
Ostosraha207202448.761169.95
Vivus20301920.00920.00

Artikkelin muutokset

31.7.2015: Listausta päivitetty
14.1.2015: Freedom luetteloon

Anna pisteitä sivulle

1 tähti2 tähteä3 tähteä4 tähteä5 tähteä   (ei vielä ääniä)
Loading...

Kirjoita kommentti, kerro kokemuksista tai arvostele

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.