2900eTähän olen tehnyt 2900 euron pikalainavertailun.

Edullisimman 2900e pikalainan saat Etuan kautta, johon saat aikaa yhden vuoden ja kulut ovat 160 €. Seuraavana on Freedom, jossa on laina-aika yksi vuosi ja yhteiskulut ovat 172 euroa. Sitten on Etua.fi kahden vuoden maksuajalla ja kokonaiskuluja on 316 €.

Pikalainayhtiö-kohdasta pääset lukemaan minun tekemän arvostelun ja siirtymään pikalainaan.

Pikalainalistaus

PikalainayhtiöIkäraja
(v)
Maksuaika
(päivää)
Erät
(kpl)
Erä
(eur)
Yhteensä
(eur)
Credit24192107462.833239.81
Credit24192709369.863328.74
Credit241936012288.893466.68
Credit241954018208.113745.98
Credit241972024167.954030.80
Etua.fi2036012255.003060.00
Etua.fi2072024134.003216.00
Etua.fi2010803694.003384.00
Freedom Rahoitus2036012256.003072.00
Freedom Rahoitus2072024135.003240.00
Freedom Rahoitus2010803695.003420.00
Halino2236012279.003348.00
Halino2272024157.003768.00
Halino22108036118.004248.00

Artikkelin muutokset

15.4.2015: Vertailua muokattu

Anna pisteitä sivulle

1 tähti2 tähteä3 tähteä4 tähteä5 tähteä   (ei vielä ääniä)
Loading...

Kirjoita kommentti, kerro kokemuksista tai arvostele

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.