2600eTästä löydät 2600 € pikalainavertailun.

Kaikkein halvin 2600e laina on Etua.fi yhden vuoden maksuajalla ja 148 euron kokonaiskuluilla. Toiseksi edullisimman saat Freedomilta, jossa laina-aika yksi vuosi sekä kuluja on 160 €. Sitten on Etua.fi, johon saat aikaa kaksi vuotta ja yhteiskuluja on 2880 euroa.

Voit siirtyä minun tekemään arvosteluun ja pikalainaan Pikalainayritys-sarakkeesta.

Pikalainalistaus

PikalainayritysIkäraja
(vuotta)
Maksuaika
(päivää)
Erät
(kpl)
Erä
(€)
Yhteensä
(€)
Credit24192107416.812917.67
Credit24192709333.753003.75
Credit241936012260.873130.44
Credit241954018188.493392.82
Credit241972024152.433658.32
Etua.fi2036012229.002748.00
Etua.fi2072024120.002880.00
Etua.fi2010803684.003024.00
Freedom Rahoitus2036012230.002760.00
Freedom Rahoitus2072024121.002904.00
Freedom Rahoitus2010803685.003060.00
Halino2236012250.003000.00
Halino2272024141.003384.00
Halino22108036106.003816.00

Artikkelin muutokset

9.4.2015: Muokattu listausta

Kirjoita kommentti, kerro kokemuksista tai arvostele


neljä − = kolme