900eOlen tähän vertaillut 900 € pikalainat.

Halvimman 900e pikalainan saat Etua.fi:ltä, jossa aikaa maksamiselle saat yhden vuoden ja kulut 48 euroa. Toiseksi edullisin on Lendo ja siinä on maksuaikaa kaksitoista kuukautta sekä yhteiskuluja yhteensä 48 €. Kolmantena on Credit24, jossa on 50,26 euron kokonaiskulut ja kahden kuukauden laina-aika.

Pienin erä on Etualla vuoden maksuajalla, jolloin joudut maksamaan kuukaudessa 42 euroa.

Pikalainaan ja minun arvosteluun pääset pikalainayritys-sarakkeen kautta. Jos haluat itse vertailla pikalainoja, niin paina kolmioista.

Pikalainavertailu

PikalainayritysIkäraja
(vuotta)
Laina-aika
(vuorokautta)
Erät
(määrä)
Erä
(euroa)
Yhteensä
(euroa)
Credit2419602475.13950.26
Credit2419903323.82971.46
Credit24191204248.21992.84
Credit24191505202.901014.50
Credit24191806172.671036.02
Credit24192107151.091057.63
Credit24192408134.911079.28
Etua.fi203601279.00948.00
Etua.fi207202442.001008.00
Everyday214511035.001035.00
Freedom Rahoitus203601280.00960.00
Freedom Rahoitus207202442.001008.00
Halino223601286.001032.00
Halino227202449.001176.00
Lendo203601279.00948.00
Lendo207202442.001008.00
Vivus203011035.001035.00
Zmarta203601286.001032.00
Zmarta207202449.001176.00

Artikkelin muutokset

9.8.2015: Vertailua muokattu
21.1.2015: Freedomin tiedot listaukseen

Anna pisteitä sivulle

1 tähti2 tähteä3 tähteä4 tähteä5 tähteä   (ei vielä ääniä)
Loading...

Kirjoita kommentti, kerro kokemuksista tai arvostele

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.