850eOlen tässä vertaillut 850 euron pikalainoja.

Kaikkein edullisin 850e pikalaina on Credit24, jossa on laina-aika kaksi kuukautta ja yhteiskulut 48,40 €. Toiseksi halvin on Etua.fi yhden vuoden maksuajalla ja 50,00 € kuluilla. Kolmannessa on maksut yhteensä 919,62 euroa eli kokonaiskulujen osuus on 69,62 €.

Napsauttamalla nuolista voit itse vertailla pikalainoja. Pikalainapalvelu-sarakkeesta pääset pikalainaan ja minun tekemään arvosteluun.

Pikalainalistaus

PikalainapalveluIkäraja
(vuotta)
Laina-aika
(vuorokautta)
Erät
(määrä)
Erä
(euroa)
Yhteensä
(euroa)
Credit2419602449.20898.40
Credit2419903306.54919.62
Credit24191204235.14940.56
Credit24191505192.30961.50
Credit24191806163.78982.68
Credit24192107143.401003.80
Credit24192408128.121024.96
Ekstraluotto216011011.501011.50
Etua.fi203601275.00900.00
Everyday21451977.50977.50
Limiitti22451978.00978.00
Vivus20301977.00977.00

Artikkelin muutokset

1.10.2015: Ekstraluoton tiedot lisätty
17.1.2015: Vertailua muutettu

Anna pisteitä sivulle

1 tähti2 tähteä3 tähteä4 tähteä5 tähteä   (ei vielä ääniä)
Loading...

Kirjoita kommentti, kerro kokemuksista tai arvostele

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.