50eTästä löydät esittelyn 50 € pikalainoista.

Halvimman 50e pikalainan saat Vivukselta, koska ne ovat ilmaisia, mutta ehtona on, että olet uusi asiakas. Toisena on Credit24, jossa yhteiskuluja on 5,95 euroa sekä maksuaikaa saat 30 vuorokautta. Kolmantena on Everyday, johon tulee aikaa noin 45 päivää ja kokonaiskulut on 7,50 €.

Pikalainapaikka-sarakkeesta pääset arvostelusivulle sekä pikalainan hakuun. Nuolia painamalla voit järjestellä pikalainoja.

Pikalainavertailu

PikalainapaikkaIkäraja
(vuotta)
Laina-aika
(päivää)
Erät
(erää)
Erä
(€)
Yhteensä
(€)
Credit241930155.9555.95
Credit241960230.6861.36
Ekstraluotto2130159.5059.50
Everyday2145157.5057.50
Laina.fi2030162.2262.22
Luottoraha2030159.5059.50
Vivus2030159.0059.00
Vivus *2030150.0050.00

* uudet asiakkaat

Artikkelin muutokset

4.1.2015: Listalle Luottorahan tiedot
22.6.2015: Vertailua muokattu
19.10.2014: Laina.fi luetteloon

Anna pisteitä sivulle

1 tähti2 tähteä3 tähteä4 tähteä5 tähteä   (ei vielä ääniä)
Loading...

Kirjoita kommentti, kerro kokemuksista tai arvostele

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.