400eTästä löydät luettelon 400 euron pikalainoista.

Kaikista edullisimmat 400e pikalainat saat Vivukselta ja Limiitiltä, joissa ei ole yhtään kuluja, mutta se on saatavilla vain uusille asiakkaille. Sitten on Credit24, johon saat aikaa 30 päivää sekä kokonaiskuluja on 16,56 €. Seuraavassa on maksuaika 60 vuorokautta ja yhteiskuluja 28,98 euroa.

Nuolista voit itse vertailla esim. mikä on halvin erältään. Vasemman sarakkeen kautta pääset arvostelusivulle sekä hakemaan pikalainaa.

Pikalainaluettelo

PikalainapaikkaIkäraja
(vuotta)
Laina-aika
(vuorokautta)
Erät
(kpl)
Erä
(€)
Yhteensä
(€)
Credit2419301416.56416.56
Credit2419602214.49428.98
Credit2419903147.23441.69
Credit24191204113.60454.40
Credit2419150593.45467.25
Everyday21451460.00460.00
Halino223601238.00456.00
Limiitti22451460.00460.00
Limiitti *22451400.00400.00
OmaLaina223601238.00456.00
Ostosraha203601241.26495.00
Vivus20301460.00460.00
Vivus *20301400.00400.00

* uudet asiakkaat

Artikkelin muutokset

8.1.2016: Limiitin tiedot vertailuun
30.6.2015: Listausta muokattu
14.12.2014: Ostosraha sekä Omalaina luetteloon

Anna pisteitä sivulle

1 tähti2 tähteä3 tähteä4 tähteä5 tähteä   (ei vielä ääniä)
Loading...

Kirjoita kommentti, kerro kokemuksista tai arvostele

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.