350eOlen tässä vertaillut 350 € pikalainat.

Kaikista halvimman 350e pikalainan saat Limiitin ja Vivuksen kautta, koska ei tule mitään kuluja tai korkoja, mutta sinun täytyy olla uusi pikalainaaja. Kolmanneksi edullisin on Credit24 11,13 € yhteiskuluilla ja kuukauden laina-ajalla. Neljännessa on kokonaiskulut 19,74 euroa sekä maksuaika 2 kuukautta.

Pikalainayritys-sarakkeesta voit hakea pikalainaa sekä lukea minun arvostelun.

Pikalainavertailu

PikalainayritysIkäraja
(v)
Laina-aika
(pv)
Erät
(kpl)
Erä
(€)
Yhteensä
(€)
Credit2419301361.13361.13
Credit2419602184.87369.74
Credit2419903126.01378.03
Credit2419120496.60386.40
Credit2419150582.86414.30
Everyday21451402.50402.50
Laina.fi20903140.23420.71
Limiitti22451403.00403.00
Limiitti *22451350.00350.00
Vivus20301402.00402.00
Vivus *20301350.00350.00

* uusi asiakas

Artikkelin muutokset

25.7.2015: Muutettu vertailua
28.12.2014: Listaa päivitetty

Anna pisteitä sivulle

1 tähti2 tähteä3 tähteä4 tähteä5 tähteä   (ei vielä ääniä)
Loading...

Kirjoita kommentti, kerro kokemuksista tai arvostele

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.