2800eOlen tähän tehnyt vertailun 2800 euron pikalainoista.

Halvimman 2800e pikalainan saat Etuan kautta, jossa on kuluja 152 € ja laina-aikaa saat yhden vuoden. Seuraavana on Freedom Rahoitus, jonka yhteiskulut ovat 164 euroa sekä maksuaika on yksi vuosi. Sitten on Etua.fi, johon saat aikaa kaksi vuotta ja kokonaiskuluja tulee 296 €.

Sinä voit itse vertailla pikalainoja painamalla kolmioiden kohdalta.

Pikalainavertailu

PikalainapalveluIkäraja
(vuotta)
Maksuaika
(pv)
Erät
(erää)
Erä
(€)
Yhteensä
(€)
Credit24192107447.493132.43
Credit24192709357.723219.48
Credit241936012279.553354.60
Credit241954018201.553627.90
Credit241972024162.783906.72
Etua.fi2036012246.002952.00
Etua.fi2072024129.003096.00
Etua.fi2010803690.003240.00
Freedom Rahoitus2036012247.002964.00
Freedom Rahoitus2072024131.003144.00
Freedom Rahoitus2010803692.003312.00
Halino2236012269.003228.00
Halino2272024152.003648.00
Halino22108036114.004104.00

Artikkelin muutokset

13.4.2015: Muokattu luetteloa

Anna pisteitä sivulle

1 tähti2 tähteä3 tähteä4 tähteä5 tähteä   (ei vielä ääniä)
Loading...

Kirjoita kommentti, kerro kokemuksista tai arvostele

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.