2500eTästä löydät 2300 € pikalainavertailun.

Halvimman 2500e pikalainan saat Etualta, jossa on 140 euron yhteiskulut ja maksuaika yhden vuoden. Seuraavana on Freedom Rahoitus 152 € kokonaiskuluilla. Sitten on Credit24 viiden kuukauden laina-ajalla ja kulut yhteensä 227,55 euroa.

Jos haluat tietää esim. mikä on halvin kuukausisummaltaan, niin napsauta kolmioiden kohdalta.

Pikalainavertailu

PikalainayhtiöIkäraja
(v)
Laina-aika
(päivää)
Erät
(kpl)
Erä
(euroa)
Yhteensä
(euroa)
Credit24191505545.512727.55
Credit24192107401.472810.29
Credit24192709321.612894.49
Credit241936012251.523018.24
Credit241954018181.933274.74
Credit241972024147.263534.24
Etua.fi2036012220.002640.00
Etua.fi2072024115.002760.00
Etua.fi2010803681.002916.00
Freedom Rahoitus2036012221.002652.00
Freedom Rahoitus2072024117.002808.00
Freedom Rahoitus2010803682.002952.00
Halino2236012240.002880.00
Halino2272024136.003264.00
Halino22108036102.003672.00

Artikkelin muutokset

5.4.2015: Muokattu listausta

Anna pisteitä sivulle

1 tähti2 tähteä3 tähteä4 tähteä5 tähteä   (ei vielä ääniä)
Loading...

Kirjoita kommentti, kerro kokemuksista tai arvostele

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.