2150eTähän on listattu 1900 euron pikalainoja.

Kaikkein edullisimman 2150e pikalainan saat Etua.fi:ltä, jossa on yhteiskulut 118 € ja maksuaika 12 kuukautta. Toisena on Credit24 neljän kuukauden laina-ajalla ja kulut yhteensä 171,24 euroa. Kolmantena on Etua.fi, mihin saat aikaa kaksi vuotta ja kokonaiskulut ovat 226 €.

Pikalainapalvelu-kohdasta pääset lukemaan minun tekemän arvostelun sekä siirtymään pikalainaan.

Pikalainalistaus

PikalainapalveluIkäraja
(v)
Laina-aika
(päivää)
Erät
(kpl)
Erä
(€)
Yhteensä
(€)
Credit24191204580.312321.24
Credit24191806399.562397.36
Credit24192408309.222473.76
Credit241930010255.052550.50
Credit241936012218.982627.76
Credit241954018159.012862.18
Credit241972024129.223101.28
Etua.fi2036012189.002268.00
Etua.fi207202499.002376.00
Etua.fi2010803669.002484.00
Etua.fi2014404855.002640.00
Etua.fi2018006046.002760.00

Artikkelin muutokset

21.3.2015: Listausta muutettu

Anna pisteitä sivulle

1 tähti2 tähteä3 tähteä4 tähteä5 tähteä   (ei vielä ääniä)
Loading...

Kirjoita kommentti, kerro kokemuksista tai arvostele

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.