2100eOlen tähän tehnyt 2100 € pikalainavertailun.

Kaikkein halvin 2100e pikalaina on Etua.fi, johon tulee laina-aikaa yksi vuosi ja 120 euron kulut. Sitten on Credit24 kahden kuukauden maksuajalla ja 130,77 € kokonaiskuluilla. Kolmantena on Credit24, jossa on maksuaika kolme kuukautta ja yhteiskulut 168,00 euroa.

Pikalainat ovat oletuksena nimen mukaan järjestetty sekä sinulla on mahdollisuus itse vertailla napsauttamalla kolmioista.

Pikalainaluettelo

PikalainayhtiöIkäraja
(vuotta)
Laina-aika
(pv)
Erät
(erää)
Erä
(eur)
Yhteensä
(eur)
Credit2419903743.592230.77
Credit24191204567.002268.00
Credit24191505461.112305.55
Credit24191806390.512343.06
Credit24192408302.362418.88
Credit241936012214.262571.12
Credit241954018155.702802.60
Credit241972024126.603038.40
Etua.fi2036012185.002220.00
Etua.fi207202497.002328.00
Etua.fi2010803668.002448.00
Halino2236012202.002424.00
Halino2272024114.002736.00
Halino2210803685.003060.00
Lendo2036012185.002220.00
Lendo207202497.002328.00
Zmarta2036012201.002412.00
Zmarta2072024114.002736.00

Artikkelin muutokset

16.7.2016: Zmarta sekä Lendo luetteloon
19.3.2015: Vertailua muutettu

Anna pisteitä sivulle

1 tähti2 tähteä3 tähteä4 tähteä5 tähteä   (ei vielä ääniä)
Loading...

Kirjoita kommentti, kerro kokemuksista tai arvostele

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.