1600eTässä on luettelo 1600 euron pikalainoista.

Kaikkein halvin 1600e pikalaina on Credit24, jossa on kuukausi aikaa maksuun ja kulut yhteensä 46,43 €. Toisena on myöskin Credit24 kahden kuukauden laina-ajalla ja kokonaiskuluja on 79,24 euroa. Kolmanneksi halvimman saat Etua.fi:ltä, johon saat vuoden maksuaikaa ja yhteiskuluja on 92,00 €.

Pikalainapaikka-sarakkeen kautta pääset arvosteluun ja pikalainaan. Pystyt itse vertailla pikalainoja painamalla nuolista.

Pikalainaluettelo

PikalainapaikkaIkäraja
(vuotta)
Laina-aika
(päivää)
Erät
(erää)
Erä
(€)
Yhteensä
(€)
Credit24193011646.431646.43
Credit2419602839.621679.24
Credit2419903570.601711.80
Credit24191204436.271745.08
Credit24191505355.591777.95
Credit24191806301.801810.80
Credit24192408234.631877.04
Credit241936012167.502010.00
Credit241972024100.732417.52
Etua.fi2236012141.001692.00
Etua.fi227202474.001776.00
Everyday214511840.001840.00
Halino2236012154.001848.00
Halino227202487.002088.00
Ostosraha201212164.921978.98
Ostosraha20242497.012328.17
Ostosraha20363674.312675.11
Ostosraha20484861.812966.26
Ostosraha20606054.423264.80
Vivus203011840.001840.00

Artikkelin muutokset

21.6.2016: Lisätty Ostosrahan tiedot luetteloon
23.2.2015: Vertailua muokattu

Anna pisteitä sivulle

1 tähti2 tähteä3 tähteä4 tähteä5 tähteä   (ei vielä ääniä)
Loading...

Kirjoita kommentti, kerro kokemuksista tai arvostele

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.