1450eTässä on 1450 € pikalainavertailu.

Halvimman 1450e pikalainan saat Credit24:lta, jossa on 43,66 euroa kokonaiskuluja ja maksuaikaa 30 vuorokautta. Toisena on Credit24 kahden kuukauden laina-ajalla ja 70,94 € kuluilla. Seuraavana on Etua.fi, johon saat laina-aikaa yhden vuoden ja yhteiskuluja on 74,00 €.

Jos haluat muuttaa järjestystä, niin paina nuolista. Vasemman sarakkeen kautta pääset lukemaan minun arvostelun ja hakemaan pikalainaa.

Pikalainaluettelo

PikalainayhtiöIkäraja
(vuotta)
Laina-aika
(vrk)
Erät
(määrä)
Erä
(€)
Yhteensä
(€)
Credit24193011493.661493.66
Credit2419602760.471520.94
Credit2419903516.381549.14
Credit24191204394.471577.88
Credit24191505321.271606.35
Credit24191806272.501635.00
Credit24192408211.581692.64
Credit241936012150.711808.52
Ekstraluotto213011725.501725.50
Etua.fi2236012127.001524.00
Etua.fi227202467.001608.00
Everyday214511667.501667.50
Vivus203011667.001667.00

Artikkelin muutokset

12.9.2016: Vertailuun Ekstraluotto
17.2.2015: Uusittu luettelon tietoja

Anna pisteitä sivulle

1 tähti2 tähteä3 tähteä4 tähteä5 tähteä   (ei vielä ääniä)
Loading...

Kirjoita kommentti, kerro kokemuksista tai arvostele

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.