1300eOlen tähän vertaillut 1300 euron pikalainoja.

Edullisin 1300e pikalaina on Credit24 yhden kuukauden maksuajalla ja jossa yhteiskulut 340,69 €. Sitten on myöskin Credit24, jossa aikaa maksuun kaksi kuukautta ja kokonaiskulut 66,70 €. Kolmas on Etua.fi vuoden laina-ajalla ja 68 euron kuluilla.

Jos haluat itse vertailla pikalainoja, niin paina kolmioista. Pikalainapalvelu-sarakkeen kautta pääset arvosteluun ja hakemaan pikalainaa.

Pikalainaluettelo

PikalainapalveluIkäraja
(vuotta)
Laina-aika
(vuorokautta)
Erät
(määrä)
Erä
(euroa)
Yhteensä
(euroa)
Credit24193011340.691340.69
Credit2419602683.351366.70
Credit2419903464.511393.53
Credit24191204355.211420.84
Credit24191505289.581447.90
Credit24191806245.861475.16
Credit24192107214.641502.48
Credit24192408191.241529.92
Credit241936012136.671640.04
Etua.fi2036012114.001368.00
Etua.fi207202460.001440.00
Everyday214511495.001495.00
Halino2236012125.001500.00
Halino227202471.001704.00
Lendo2036012115.001380.00
Lendo207202460.001495.00
Omalaina2236012125.001500.00
Omalaina227202471.001704.00
Vivus203011495.001495.00

Artikkelin muutokset

23.9.2015: Lendon tiedot lisätty listaukseen
11.2.2015: Päivitetty luetteloa

Anna pisteitä sivulle

1 tähti2 tähteä3 tähteä4 tähteä5 tähteä   (ei vielä ääniä)
Loading...

Kirjoita kommentti, kerro kokemuksista tai arvostele

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.