1200eTästä löydät luettelon 1200 euron pikalainoista.

Kaikista halvin 1200e pikalaina on Etua.fi, jossa maksuaika yksi vuosi ja yhteiskuluja tulee 60 €. Sitten tulee Credit24, johon saat aikaa maksuun kaksi kuukautta ja kulut 63,14 €. Seuraavana on Freedom Rahoitus, jossa laina-aikaa yksi vuotta ja kokonaiskulut 72 €.

Pikalainapaikka-sarakkeesta pääset hakemaan pikalainaa sekä siirtymään arvosteluun. Kolmioita painamalla voit itse vertailla pikalainoja.

Pikalainalistaus

PikalainapaikkaIkäraja
(vuotta)
Laina-aika
(vuorokautta)
Erät
(määrä)
Erä
(euroa)
Yhteensä
(euroa)
Credit2419602631.571263.14
Credit2419903429.841289.52
Credit24191204328.901315.60
Credit24191505268.361341.80
Credit24191806228.031368.18
Credit24192107199.221394.54
Credit24192408177.651421.20
Etua.fi2236012105.001260.00
Etua.fi227202455.001320.00
Everyday214511380.001380.00
Freedom Rahoitus2036012106.001272.00
Freedom Rahoitus207202456.001344.00
Lendo2036012106.001272.00
Lendo207202456.001344.00
Vivus203011380.001380.00
Zmarta2036012115.001380.00
Zmarta207202465.001560.00

Artikkelin muutokset

21.9.2015: Zmartan tiedot lisätty vertailuun
6.2.2015: Tietoja päivitetty

Anna pisteitä sivulle

1 tähti2 tähteä3 tähteä4 tähteä5 tähteä   (ei vielä ääniä)
Loading...

Kirjoita kommentti, kerro kokemuksista tai arvostele

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.