1100eOlen tähän tehnyt listauksen 1100 € pikalainoista.

Kaikkein edullisin 1100e pikalaina on Credit24 kahden kuukauden laina-ajalla ja 56,70 euron yhteiskuluilla. Toisena on Etua, jossa on 64 € kuluja ja aikaa maksamiseen yksi vuosi. Kolmantena on Lendo, jossa maksuja yhteensä 1164 €, joten kokonaiskulujen osuus on 64 euroa.

Pikalainapaikka-sarakkeen kautta pääset pikalainaan sekä lukemaan arvosteluni. Napsauttamalla nuolista voit vertailla pikalainoja.

Pikalainaluettelo

PikalainapaikkaIkäraja
(vuotta)
Laina-aika
(vuorokautta)
Erät
(määrä)
Erä
(euroa)
Yhteensä
(euroa)
Credit2419602578.351156.70
Credit2419903393.351180.05
Credit24191204300.841203.36
Credit24191505245.411227.05
Credit24191806208.431250.58
Credit24192107182.011274.07
Credit24192408162.221297.76
Etua.fi223601297.001164.00
Etua.fi227202451.001224.00
Everyday214511265.001265.00
Freedom Rahoitus203601297.001164.00
Freedom Rahoitus207202451.001224.00
Limiitti224511265.001265.00
Lendo203601297.001164.00
Lendo207202451.001224.00
Vivus203011265.001265.00

Artikkelin muutokset

10.9.2015: Lendon tiedot vertailuun
25.1.2015: Luetteloon Freedom

Anna pisteitä sivulle

1 tähti2 tähteä3 tähteä4 tähteä5 tähteä   (ei vielä ääniä)
Loading...

Kirjoita kommentti, kerro kokemuksista tai arvostele

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.