1000eTähän olen listannut kaikki 1000 euron pikalainat.

Edullisimman 1000e pikalainan saat Etualta, Lendolta ja Freedom Rahoitukselta, joissa maksut ovat yhteensä 1056 € eli kuluja on 56 euroa. Seuraavana on Credit24 on kolmen kuukauden maksuajalla sekä 63,90 € kokonaiskuluilla. Kolmannessa on kokonaismaksut 1082,20 €, joten yhteiskulut ovat 82,20 €.

Pikalainat on järjestetty oletuksena nimen mukaan, mutta voit muuttaa järjestystä painamalla nuolista. Pikalainapaikka-sarakkeesta pääset lainaan.

Pikalainalistaus

PikalainapaikkaIkäraja
(v)
Maksuaika
(pv)
Maksuerät
(määrä)
Erä
(€)
Yhteensä
(€)
Credit2419903354.631063.90
Credit24191204270.551082.20
Credit24191505220.121100.60
Credit24191806186.511119.10
Credit24192709130.531174.80
Credit241936012106.461277.61
Etua.fi203601288.001056.00
Everyday184511150.001150.00
Euroloan183011244.861244.86
Freedom Rahoitus203601288.001056.00
Lendo203601288.001056.00
Ostosraha2036012103.091237.00
Ostosraha207202460.941462.51
Vivus203011150.001150.00
Zmarta203601296.001152.00

Artikkelin muutokset

7.1.2016: Lendon, Zmartan ja Freedom Rahoituksen tiedot lisätty vertailuun
10.6.2015: Muutettu listausta
26.9.2014: Päivitetty luetteloon Etua.fi, Vivus ja Ostosraha

Anna pisteitä sivulle

1 tähti2 tähteä3 tähteä4 tähteä5 tähteä   (ei vielä ääniä)
Loading...

Kirjoita kommentti, kerro kokemuksista tai arvostele

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.